środa, 20 marca 2024

606. Wspólne haftowanie z Coricamo i Klub Twórczych Mam (2024).

 Hej, hej!

   W poprzednim poście mieliście okazję zobaczyć kartki, które powstały w ramach ubiegłorocznego wspólnego haftowania zorganizowanego przez Coricamo i Klub Twórczych Mam.

   Wspomniałam także, że również w bieżącym roku, zgłosiłam się do wspomnianej zabawy :) 

   Przygotowania do haftowania, oraz odrobinę postępów, mogliście podglądać na fanpage'u bloga. Wiadomo też, że chociaż w zabawie należy wykonać jeden z zaproponowanych schematów, ja zdecydowałam się na trzy z dostępnych czterech.

   W tym roku zdecydowałam się na tradycyjną białą kanwę Aidę 54/10. Do haftowania wykorzystałam mulinki z 'resztkowego' pudełka, dobierając kolory według własnego pomysłu. Haftowałam dwoma nitkami muliny, krzyżykami lub pół krzyżykami. Zaczęłam od wyszycia konturów, tak jakbym rysowała rysunek, a następnie zabrałam się za "kolorowanie". Tradycyjnie, jest też odrobina mojej inwencji twórczej np. pisanka, którą trzyma baranek jest wyhaftowana koralikami.

Trochę zasmucił mnie fakt, że u baranka przebarwił się pyszczek :( Ale potem pomyślałam, że może w tym cały jego urok! A niech sobie taki zostanie, a co! ;)

Pozostało tylko dodać, że wszystkie trzy hafty trafiły na kartki i już lada chwila polecą wraz z życzeniami do nowych domów :)
Pozdrawiam serdecznie,
Ania z Kreatywnej Jacewiczówki  :)


6 komentarzy:

 1. Super karteczki Aniu, a baranek jest bardzo fajny. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie Ci wyszły te karteczki ja tą zabawę olałam ze względu na te kontury właśnie , bo ich nienawidzę wyszywać poza tym nigdy nie mogę z ta zabawą zdążyć na czas, ale widzę Ty nie masz z tym problemu, więc idę se raz jeszcze obejrzeć Twoje kartki.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie wyglądają te małe zwierzaki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne hafcik i i super kartki z nimi powstały:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny haft i karteczki powstały☺️☺️ nigdy nie zaczynałam nigdy od konturów, zazwyczaj zostawiam je na koniec pracy☺️☺️ Pozdrawiam serdecznie ☺️☺️

  OdpowiedzUsuń

* DZIĘKUJĘ za czas, który poświęcasz, by do mnie zajrzeć, za odwiedziny i pozostawione komentarze!

* Zastrzegam sobie prawo do usuwania złośliwych lub obraźliwych komentarzy oraz spamu!