wtorek, 12 marca 2024

603. Upominki na Dzień Kobiet.

 

Hej, hej!


   Dzisiejszy wpis zaczęłam od kwiatów i taki też będzie jego cały klimat :)
 Czerwona kalanchoe (żyworódka) oraz goździki i róże, to tegoroczne prezenty z okazji Dnia Kobiet od "moich" panów - Męża, Synków i Teścia.

   Tymczasem każdego roku, odkąd tylko starszy syn poszedł do szkoły, staramy się, by Dzień Kobiet był wyjątkowy. Dbamy o to, by panie nauczycielki oraz koleżanki z klasy zostały obdarowane jakimś drobiazgiem. W tym roku synowi wpadły w oko drewniane magnesy i zakładki, więc po prostu je zamówiliśmy. W zeszłym roku takie drobiazgi stworzyliśmy sami. 

  Jak widać na zdjęciach, to bardzo prosty projekt, ale po pierwsze ciekawy pomysł, a po drugie praktyczny drobiazg na dłużej, coś innego wśród słodkości i kwiatów.

   Kupiliśmy zielone ołówki, które stanowiły łodyżkę, oraz bukiet żonkili, z którego 'podkradliśmy' pojedyncze kwiaty.  Kwiatuszek taki trafił na końcówkę ołówka, wraz ze wstążeczką i winietką z życzeniami  :)

Osobiście spodobał się efekt końcowy: prosty, a w dodatku wiosenny :)

No i zrobiliśmy go wspólnie i sami:)

A Ciebie ucieszyłby taki upominek? 


Pozdrawiam serdecznie,
Ania z Kreatywnej Jacewiczówki :)


4 komentarze:

 1. Bardzo miłe i nietuzinkowe prezenty :) sama chętnie przygarnęłabym taki. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Też dostałam m.in. kalanchoe. Pewnie, że ucieszyłby mnie taki wyjątkowy ołówek, każdy drobiazg dany od serca cieszy. Pozdrawiam serdecznie Aniu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł mieliści. Ucieszył by mnie taki upominek. Kwiaty zwiędną a taki upominek jak nic zostanie na dłużej. Jak kwiaty to tylko w doniczce, bo te cięte na wiosnę mają krótki żywot.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

* DZIĘKUJĘ za czas, który poświęcasz, by do mnie zajrzeć, za odwiedziny i pozostawione komentarze!

* Zastrzegam sobie prawo do usuwania złośliwych lub obraźliwych komentarzy oraz spamu!