środa, 9 sierpnia 2017

384. Świnka Peppa na drugie urodzinki ;)

Witajcie!

   W miniony weekend uczestniczyliśmy w podwójnych, drugich urodzinkach :) Od nas, jako dodatek do prezentów, małe Jubilatki dostały karteczki z serdecznymi życzeniami :)

   Dziś akurat karteczka dla Pauli (czyli nowej właścicielki poduszki z truskawkową panienką), która, jak zresztą widać, jest miłośniczką sympatycznej świnki Peppy :)

Schemat świnki znalazłam w internecie, a że jest prosty i przy tym przemyślany, wyszywanie go to czysta przyjemność. Całość wyhaftowałam dwiema nitkami (kontur pojedynczą) muliny Ariadna i B.Brand, według własnej kolorystyki.  Świnka Peppa zagościła na fajnej, lekko różowej kanwie, która w swoim splocie zawiera różową brokatową nić. 

Do zrobienia kartki użyłam białego kartonu, jako bazy oraz 'falbanki' wycinanej dziurkaczem brzegowym. Uroku dodały jeszcze (a jednocześnie skompletowały się z poduszką z truskawkową panienką),  dziewczęce kropeczki z tektury falistej. Tu ponownie sprawdziła się wycinarka do kół, która stworzyła idealne okienko na haft. Całości dopełnił napis znaleziony w internecie i wydrukowany przeze mnie. Pewnie coś jeszcze można było dodać, ale postawiłam na minimalizm :)

A oto karteczka z sympatyczną świnką...Pozdrawiam serdecznie :)


PS: Może mielibyście ochotę stworzyć kartkę dla małego chłopca, któremu bardzo przyda się dobre słowo? Szczegóły akcji znajdziecie u Weroniki (klik). Dobro powraca :)


12 komentarzy:

 1. Piękna kartka z super świnką:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale świetna karteczka :) świnka peppa cudo... :) pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Urocza świnka, mój Julek ją uwielbia

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny hafcik i wspaniała karteczka.
  Pozdrawiam serdecznie :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo sympatyczna kartka :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudna karteczka :) Od razu człowiek się uśmiecha :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękna karteczka :)
  Już nic jej więcej nie potrzeba. Tak jest doskonała :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Kartka rewelacyjna :) ja bardzo lubię świnkę Peppę, bardzo przypomnina naszą rodzinę XD, Zuza za nią nie przepada. Szkoda :)

  OdpowiedzUsuń

* DZIĘKUJĘ za czas, który poświęcasz, by do mnie zajrzeć, za odwiedziny i pozostawione komentarze!

* Zastrzegam sobie prawo do usuwania złośliwych lub obraźliwych komentarzy oraz spamu!